Daszki ogrodzeniowe

Aby zwieńczyć górną część ogrodzenia prezentujemy Państwu betonowe daszki ogrodzeniowe. Wykonane są z takiej samej mieszanki kruszyw co pustaki. Dostępnę są w różnych kolorach jako szlifowane lub łupane.

  • Daszki skośne gładkie

    Dzaszki gładkie skośne wykonane są z tego samego materiału co pustaki. Mają one wymiar 420x420x90x60 i posiadają powierzchnię gładką. Stosuje się je najczęściej na słupki ogrodzeniowe oraz mury.

  • Daszki skośne dwustronnie łupane

    Daszki łupane dwustronnie skośne wykonany jest z kryszywa takiego samego jak pustaki łupane. Jego standardowe wymiary to 420x420x90x60 i poprzez łupanie z obu stron możliwe jest osiągnięcie szerokości min 25cm max 36cm. Wygląda on bardzo nowocześnie i świetnie komponuje się z słupkiem ogrodzeniowym i murem.

  • Płyty gładkie i łupane

    Daszki wykonywane z płyt gładkich i łupanych stosowane są obecnie bardzo często w ogrodzeniach i murach oporowych. Ich koszt i zurzycie jest stosunkowo niskie w porównaniu do daszków skośnych. Wykonane są z tego samego kruszywa co pustaki. Pełnią idealną funkcję zakańczającą i ochronną ogrodzenia.