Pustaki elewacyjne i ogrodzeniowe

Materiały prezentowane poniżej to pustaki łupane idealnie nadające się na konstrukcję elewacji, ogrodzenia oraz jako murki oporowe w ogrodzie. Pełnią one zarówno funkcję konstrukcyjną jak i estetyczną. Dają piękną ozdobę domu oraz inwestycji. Dzięki temu, że jesteśmy bezpośrednim dystrybutorem pustaków CJBLOK możemy zaproponować najniższą cenę.

 • Pustak elewacyjny jednostronny

  Pustaki "jednostronne" elewacyjne

  39x19x19cm - Idealny pustak jedno-stronie przeznaczony na elewacje budynków. Pięknie zdobi ściany a zarazem pełni funkcję konstukcyjne.

 • Pustaki narożne "dwustronne"

  Jest to pustak o połowę mniejszy od standardowego o wymiarach 19,5x19x19 do wykończeń naroży. CJBLOK zastosował te rozwiązanie celowo aby nie trzeba było samodzielnie przecinać pustaków na pół co znacznie ułatwia montaż.

 • Pustaki ogrodzeniowe "dwustronnie" łupane

  Pustaki o wymiarach 39x19x19cm z dwóch stron. Przeznaczone są do stosowania głównie na ogrodzenia gdzie wygląd liczy się i z jednej i z drugiej strony. Ogrodzenie wykonuje się z niego bardzo łatwo. Wystarczy na przemian wymurować ogrodzenie a łączenia wypełnić zaprawą fugującą.

 • Pustaki narożne "trzystronnie" łupane

  Pustaki narożne z trzech stron o wymiarach 19,5x19x19 przeznaczone są głównie do zakańczania ogrodzeń. Wykonane są ona jak wszystkie z najwyższej jakości kruszyw i betonu. Występują w wielu kolorach.

 • Pustaki ogrodzeniowe "czterostronnie" łupane

  Pustak ogrodzeniowy dzięki temu, że jest łupany z czterech stron doskonale nadaje się na ogrodzenia a dokładniej na słupki ogrodzeniowe. Dostępny jest w różnych kolorach do wyboru.

 • Pustaki małe "czterostronnie" łupane

  Małe pustaki czterostronnie łupane o wymiarach 19,5x19x19cm przeznaczone gównie na ogrodzenia i inne miejsca do dekoracji. Pustaki występują w różnych kolorach i są głównie na zamówienie.

 • Pustaki jednostronnie łupane PBE-9-1

  Pustaki o wymiarach 390x90x190 stosowane najczęściej do murowania szerokich słupków ogrodzeniowych lub jako trzecia warstwa ścian konstrukcyjnych pełniąca funkcję dekoracyjną ogrodzenia.

 • Połówki pustaka narożnie łupane PBE-9-1 N1/2

  Połówki pustaka PBE-9-1 N1/2 łupane są dwustronnie i przeznaczone do rozpoczynania i zakańczania naroży. Pustaki stosuje się w momencie kiedy co drugą warstwę robimy na mijankę. Zamiast przycinać pustaki wą one już gotowe do zastosowania.

 • Połówki pustaka narożnie łupane PBE-9-1 N3/4

  Pustak uzupełniający narożny o wymiarach 290x90x190 narożnie. Do zastosowań na wykończenie krawędzi ogrodzeń, ścian oraz słupków.

 • Pustaki jednostronnie łupane PBE-24-1

  Pustak szeroki o wymiarach 390x240x190 do stosowania na murki oraz elewacje. Pustak o tych wymiarach występuje tylko z jednej strony łupany. Dostępny jest w różnych kolorach.

 • Pustaki oporowe łupane prosto PBO-25

  Pustaki oporowe łupane jednostronnie prosto o wymiarach 250x250x190x390 przeznaczone do budowy murów opierających grunt. Stosowane nejczęściej na działkach o dużym nachyleniu gdzie wymagane jest kaskadowe wyrównanie gruntu.  

 • Połówki pustaka łupane prosto PBO-25 N1/2

  Połówka pustaka oporowego łupane jednostronnie prosto o wymiarach 250x190x25 przeznaczone do budowy murów opierających grunt. Stosowane nejczęściej na działkach o dużym nachyleniu gdzie wymagane jest kaskadowe wyrównanie gruntu.  

 • Pustaki oporowe łukowo PBO-25

  Pusaki oporowe o wymiarach 390x250x190x250 idealnie nadają się do zastosowań na mury oporowe. Stosuje się je wszędzie tam gdzie chcemy podnieść kaskadowo teren na daną wysokość. 

 • Połówki pustaka łupanego łukowo PBO-25 N1/2

  Połówki pustaka oporowego o wymiarach 250x190x25 idealnie nadają się do zastosowań na mury oporowe. Stosuje się je wszędzie tam gdzie chcemy podnieść kaskadowo teren na daną wysokość.