Pustaki kominowe

Poniżej prezentujemy pełną grupę pustaków kominowych firmy CJBLOK. Dzięki temu, że prowadzimy sprzedaż wysyłkową kominów możemy również wysłać niewielkie ilości pustaków kominowych w każde miejsce polski jeśli tego potrzebujesz.

 

Dlaczego wartu kupić pustaki kominowe?

Pustaki kominowe to doskonały materiał do budowy kominów w domach jedno, jak i wielorodzinnych. Dzięki zastosowaniu najlepszych materiałów do tego celu możemy mieć pewność, że nasz dom będzie bezpieczny i trwały na lata. Warto dobrze zastanowić się nad wyborem odpowiedniego pustka kominowego, by utrata ciepła w naszym domu była jak najmniejsza. Pustaki kominowe są lekkie i wytrzymałe, dzięki czemu jest to materiał bardzo popularny i chętnie kupowany do stosowania zarówno w budownictwie mieszkalnym, jak i użyteczności publicznej. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na pustaki kominowe i nie tylko. Znajdą Państwo u nas wszystkie potrzebna materiały budowlane do budowy domu czy inwestycji. Wiele firm oferuje Państwu pustaki kominowe, dzięki czemu możecie Państwo wybrać najbardziej odpowiedni do naszej inwestycji.

Sortuj wg:||
Zobacz wszystkie | Strony:
 • Pustak kominowy 38x38x24

  Pustak kominowy spalinowy do spalinowych systemów kominowych.

  Cena:23.00
  Netto:18.70(Vat 23%)
 • Pustak kominowy 77x38x24

  Pustak kominowy przeznaczony jest do budowy kominów wielowarstwowych jako obudowa zewnętrzna komina, stosowany w budownictwie jednorodzinnym, wielorodzinnym, budynkach użyteczności publicznej i budynkach przemysłowych.

  Cena:28.69
  Netto:23.33(Vat 23%)
Zobacz wszystkie | Strony: