Pustaki wentylacyjne

Drogi kliencie. Zapraszamy do zakupów pustaków wentylacyjnych firmy CJBLOK. Jeśli masz problem z zakupem pustaków w swojej okolicy zapenimy Ci niezwykle szybką realizację naszych produktów. Wystarczy że zadzwonisz i poinformujesz nasz czego potrzebujesz.

 

Dlaczego wybrać nasze pustaki wentylacyjne?

 

Pustaki wentylacyjne to bardzo ważny element każdego domu jedno jak i wielorodzinnego. Dzięki zastosowaniu dobrego materiału nasz dom będzie bezpieczny i trwały. Pustaki wentylacyjne są produkowane przez wielu producentów, którzy doskonałe znają się na swoim fachu. By mieć pewność i komfort bezpiecznego i trwałego domu warto jest zainwestować w odpowiednie materiały i dokładnie się zapoznać z ich specyfikacją zanim je kupimy. Wybór jest bardzo duży dlatego można dokładnie dopasować produkt to zapotrzebowania i cieszyć się z najlepszego efektu końcowego.

 

Pustaki wentylacyjne zapewnią doskonałą wentylację i pozwolą by nasz dom swobodnie „oddychał”. Dzięki temu unikniemy niebezpieczeństwa związanego z gromadzeniem się dymu w pomieszczeniach, jak też pary wodnej, która w efekcie sprzyja rozwojowi grzybów i pleśni.

 

Realizujemy dostawy pustaków wentylacujnych na terenie całej Polski kurierem!

Sortuj wg:||
Zobacz wszystkie | Strony:
 • Pustak wentylacyjny 25x20x24

  Pustak wentylacyjny jednokomorowy jak sama nazwa wskazuje posiada jedną komorę. Pustaki te służą do budowy ciągów wentylacyjnych w domach jedno i wielorodzinnych.

  Cena:6.50
  Netto:5.28(Vat 23%)
 • Pustak wentylacyjny 36x25x24

  Pustak wentylacyjny dwukomorowy 36x25x24 jak sama nazwa wskazuje posiada dwie komory. Pustaki te służą do budowy ciągów wentylacyjnych w domach jedno i wielorodzinnych, jak również w budynkach użyteczności publicznej.

  Cena:12.95
  Netto:10.53(Vat 23%)
 • Pustak wentylacyjny 38x25x24

  Pustak wentylacyjny dwukomorowy 38x25x24 jak sama nazwa wskazuje posiada dwie komory. Pustaki te służą do budowy ciągów wentylacyjnych w domach jedno i wielorodzinnych, jak również w budynkach użyteczności publicznej.

  Cena:13.50
  Netto:10.98(Vat 23%)
 • Pustak wentylacyjny 40x25x24

  Pustak wentylacyjny dwukomorowy 40x25x24 jak sama nazwa wskazuje posiada dwie komory. Pustaki te służą do budowy ciągów wentylacyjnych w domach jedno i wielorodzinnych, jak również w budynkach użyteczności publicznej.

  Cena:18.50
  Netto:15.04(Vat 23%)
 • Pustak wentylacyjny 52x25x24

  Pustak wentylacyjny trzykomorowy 52x25x24 jak sama nazwa wskazuje posiada trzy komory. Pustaki te są przeznaczone do budowy ciągów wentylacyjnych, pozwalających na swobodne przepływanie oparów w domach jedno i wielorodzinnych.

  Cena:18.00
  Netto:14.63(Vat 23%)
 • Pustak wentylacyjny 50x36x24

  Pustak wentylacyjny czterokomorowy jak sama nazwa wskazuje posiada cztery komory przepływu. Pustaki te są najbardziej popularne i najczęściej wybierane do budowy ciągów wentylacyjnych w domach jedno i wielorodzinnych. 

  Cena:21.50
  Netto:17.48(Vat 23%)
Zobacz wszystkie | Strony: